Strona internetowa działająca pod adresem www.sznury-hukowe.pl prowadzona jest przez PPHU „POL-HUNT” Maciej Błotny z siedzibą w Wąsoszu, ul. Sienkiewicza 11, o numerze NIP 894-116-82-79, numerze Regon 931963545, zarejestrowane w CEIDG.

 

 1. Strona internetowa służy wyłącznie do celów informacyjnych i promujących, zamówienia należy składać za pośrednictwem e-mail lub telefonicznie.
 2. Odstraszacze zawierające elementy pirotechniczne dostępne w sklepie są sprzedawane tylko osobom które ukończyły 18 lat, zastrzegamy sobie prawo sprawdzenia wieku przy dostarczeniu przesyłki.
 3. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet lub telefonicznie. W celu złożenia zamówienia należy wysłać wiadomość e-mail na adres odstraszacze.lowieckie@gmail.com, zawierającą następujące informacje: dane do faktury, dane do wysyłki, sposób płatności, nazwę zamawianego produktu (np. sznury hukowe 8-godzinne), ilość zamawianych produktów, inne uwagi do zamówienia. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje maila zwrotnego z dalszymi instrukcjami. Zamówienia można również składać telefonicznie pod nr telefonu 601 79 29 17, również za pośrednictwem sms (treść sms-a analogiczna do treści e-mail).
 4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio w przypadku płatności „za pobraniem” - 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia, w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 1 dzień roboczy od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto firmy. Aby przyśpieszyć przesyłkę towaru opłaconego przedpłatą, Kupujący może przesłać potwierdzenie wykonania przelewu.
 5. Zamówienia złożone do godziny 14.00, wysyłane są tego samego dnia.
 6. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego.
 7. Odbiór osobisty zamówionego towaru jest możliwy w siedzibie firmy na ul. Sienkiewicza 11 w Wąsoszu, w godzinach 8:00-18:00, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
 8. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Najczęściej jest to 1-2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 9. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
 10. Kupujący może wycofać złożone zamówienie w całości w ciągu 30 minut od momentu złożenia zamówienia, informując o tym Sprzedającego, poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub informację telefoniczną.
 11. Rabaty przyznawane są indywidualnie, zależnie od wielkości zamówienia oraz ciągłości i długości współpracy.
 12. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i są cenami brutto.
 13. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności: przelewem bankowym na konto firmy, przy odbiorze: należność pobiera kurier.
 14. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Unii Europejskiej za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy jest uzależniony od wielkości przesyłki.
 15. W momencie potwierdzenia przez Sprzedającego otrzymanego od Kupującego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
 16. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 17. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 18. Informujemy, że dane osobowe podane podczas składania zamówienia, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
 19. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszej firmie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Firma gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta oraz po wcześniejszym stwierdzeniu, że zwrócony towar nie posiada żadnych braków. Koszt wysłania i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 20. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres PPHU POL-HUNT Maciej Błotny, ul. Sienkiewicza 11, 56-210 Wąsosz. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego firma zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy.
 21. Zamieszczony w serwisie cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego.